Okna-Koszecin

Bramy garażowe

Strona główna » Bramy garażowe

Bramy garażowe

Bramy garażowe stanowią istotny element zabezpieczenia budynku przed włamaniem i kradzieżą, ale również niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Niezależnie od tego, czy przeznaczone są do garażu wolnostojącego czy przydomowego, powinny być produktami dobrej jakości, o mocnej konstrukcji, aby jak najlepiej spełniały swoje zadania.

Planując ochronę budynku przed intruzami, warto wybrać również antywłamaniowe drzwi, oraz wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia zewnętrzne rolety. W naszej firmie kupią Państwo również drzwi garażowe utrzymane w stylistyce bramy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą bram garażowych, a także innych elementów stolarki otworowej, dostępnych w naszych sklepach w Koszęcinie, Tarnowskich Górach oraz Lublińcu.

Segmentowe bramy garażowe

Proponujemy Państwu szeroki wybór bram garażowych, w tym bramy skrzydłowe, uchylne i segmentowe. Mogą Państwo u nas nabyć modele automatycznie otwierane przy pomocy systemu elektronicznego, jak również wymagające ręcznej obsługi. Jeden z najpopularniejszych typów stanowią segmentowe bramy garażowe otwierane automatycznie. Dzięki podziale na wąskie elementy, ich składanie jest proste, a cały system nie zajmuje wiele miejsca. Sprawdzą się wiec nawet w małych garażach oraz na niewielkich posesjach, gdzie otwieranie klasycznej bramy skrzydłowej jest utrudnione. Podział na segmenty umożliwia zastosowanie tego typu bram w otworach garażowych o rożnej wysokości.

Bramy garażowe a izolacja termiczna budynku

Elementy stolarki otworowej stanowią często główne punkty utraty ciepła w budynkach. Aby zapobiegać niepożądanym wahaniom temperatury, warto wybrać charakteryzujące się wysoką szczelnością okna, drzwi i bramy do przydomowych garaży, ale również rozważyć wymianę pieca CO na wydajniejszy. Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe usługi w tym zakresie. Zajmiemy się wymianą elementów stolarki otworowej, montażem bramy garażowej, ale również modernizacją sieci ogrzewania centralnego. Nasze bramy garażowe zabezpieczą budynek nie tylko przed intruzami, ale również przed utratą ciepła.

Jakie zalety mają bramy garażowe automatyczne?

W naszej ofercie wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów, proponując bramy garażowe automatyczne – jeden z najpopularniejszych produktów wśród bram. Konstrukcje te świetnie sprawdzają się w miejscach, gdzie liczy się komfort i wygoda użytkowania. Wykorzystując je, można zaparkować samochód w garażu bez wychodzenia z jego wnętrza. Cały proces wymaga tylko zastosowania autopilota, który działa nawet z dużych dystansów. To szczególnie ważna zaleta w okresie jesiennym i zimowym, gdy występują opady deszczu i śniegu.

Klienci, którzy wybierają automatyczne bramy garażowe z naszej oferty, zyskują także ogromną oszczędność czasu. Nie muszą wychodzić z pojazdu, ubierać kurtki, otwierać bramy manualnie i ponownie wsiadać do auta. Zamiast tego czekają wygodnie w samochodzie, korzystając z systemu automatycznego sterowania i wjeżdżają wprost do garażu.

Poza tym dodatkową zaletą automatycznej bramy garażowej jest to, że zapewnia większe bezpieczeństwo dla kierowcy. Taki system zmniejsza ryzyko kradzieży samochodu, ponieważ właściciel nie musi opuszczać go w chwili otwierania wjazdu. Unika się więc najniebezpieczniejszego momentu, kiedy to trzeba pozostawić auto z kluczykiem w stacyjce. Automatyczna brama garażowa to też większe bezpieczeństwo dzieci, które znajdując się w domu, nie mogą wydostać się przez garaż na posesję bez opiekuna wykorzystując jego nieuwagę.

Jeśli szukasz solidnych bram garażowych, które nie tylko wpłyną na estetykę budynku, ale przede wszystkim podniosą poziom Twojego komfortu, to nie mogłeś trafić lepiej! Jako sklep z oknami w Koszęcinie proponujemy rozbudowany asortyment bram garażowych.