Okna-Koszecin

Bramy garażowe

Bramy garażowe stanowią istotny element zabezpieczenia budynku przed włamaniem i kradzieżą, ale również niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Niezależnie od tego, czy przeznaczone są do garażu wolnostojącego czy przydomowego, powinny być produktami dobrej jakości, o mocnej konstrukcji, aby jak najlepiej spełniały swoje zadania.

Planując ochronę budynku przed intruzami, warto wybrać również antywłamaniowe drzwi, oraz wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia zewnętrzne rolety. W naszej firmie kupią Państwo również drzwi garażowe utrzymane w stylistyce bramy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą bram garażowych, a także innych elementów stolarki otworowej, dostępnych w naszych sklepach w Koszęcinie, Tarnowskich Górach oraz Lublińcu.

Segmentowe bramy garażowe

Proponujemy Państwu szeroki wybór bram garażowych, w tym bramy skrzydłowe, uchylne i segmentowe. Mogą Państwo u nas nabyć modele automatycznie otwierane przy pomocy systemu elektronicznego, jak również wymagające ręcznej obsługi. Jeden z najpopularniejszych typów stanowią segmentowe bramy garażowe otwierane automatycznie. Dzięki podziale na wąskie elementy, ich składanie jest proste, a cały system nie zajmuje wiele miejsca. Sprawdzą się wiec nawet w małych garażach oraz na niewielkich posesjach, gdzie otwieranie klasycznej bramy skrzydłowej jest utrudnione. Podział na segmenty umożliwia zastosowanie tego typu bram w otworach garażowych o rożnej wysokości.

Bramy garażowe a izolacja termiczna budynku

Elementy stolarki otworowej stanowią często główne punkty utraty ciepła w budynkach. Aby zapobiegać niepożądanym wahaniom temperatury, warto wybrać charakteryzujące się wysoką szczelnością okna, drzwi i bramy do przydomowych garaży, ale również rozważyć wymianę pieca CO na wydajniejszy. Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe usługi w tym zakresie. Zajmiemy się wymianą elementów stolarki otworowej, montażem bramy garażowej, ale również modernizacją sieci ogrzewania centralnego. Nasze bramy garażowe zabezpieczą budynek nie tylko przed intruzami, ale również przed utratą ciepła.