Okna-Koszecin

Piece centralnego ogrzewania

Nowoczesny piec centralnego ogrzewania to wyraz troski o środowisko, ale również sposób na oszczędność. Kotły CO pozwalają na szybkie podgrzanie krążącej w instalacji wody. Można wyróżnić piece centralnego ogrzewania zasilane paliwami stałymi, gazem lub prądem elektrycznym. Zastosowanie nowych technologii w konstrukcji pieców pozwoli na znaczne zmniejszenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery. Będzie również rozwiązaniem korzystnym pod względem ekonomicznym, bowiem większa efektywność spalania wpływa na zmniejszenie częstotliwości zakupu paliwa.

Efektywne ogrzewanie piecem

Klientom z Koszęcina, Tarnowskich Gór i Lublińca, ale również pozostałych części województwa śląskiego, proponujemy nie tylko zakup nowoczesnego kotła centralnego ogrzewania. Nasze usługi obejmują również jego wymianę, a także przegląd, serwis lub wymianę instalacji cieplnej w Państwa domu. Nasi pracownicy podpowiedzą również, jakie rozwiązania technologiczne, takie jak nowoczesne okna lub zewnętrzne rolety, można zastosować, aby ograniczyć straty ciepła i zapewnić jak największą efektywność ogrzewania piecem. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Piece na paliwa stałe

Piece na paliwa stałe stanowią popularne rozwiązanie szczególnie w domach jednorodzinnych zlokalizowanych w mniejszych miejscowościach. W zależności od rodzaju stosowanego wsadu, wyróżnia się kotły na drewno lub węgiel, modele przystosowane do spalania pelletu lub węgla typu ekogroszek. Pracą nowoczesnego pieca kieruje sterownik, odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniej temperatury. Niektóre modele kotłów wyposażone są w automatyczne podajniki paliwa, dzięki czemu ich obsługa jest jeszcze prostsza.