Okna-Koszecin

Kontakt z biurem

Dajemy możliwość sprawnego kontaktu z naszym biurem poprzez formularz internetowy, mailowo lub telefonicznie. Nasz personel jest do dyspozycji Klientów i chętnie doradzi w kwestii doboru okien, drzwi, rolet czy innych produktów z oferty. Specjaliści, których zatrudniamy znają się na tym, co robią. Montaż stolarki okiennej czy instalacji grzewczych jest dla nich codziennością. Poza tym proponujemy bardzo atrakcyjne ceny – nie tylko za usługi montażowe, ale też sprzedaż produktów.

Kiedy warto się z nami skontaktować?

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy poszukują:

Dzięki doświadczeniu oraz wykwalifikowanemu zespołowi możemy nieustannie rozszerzać swoje usługi. To właśnie dzięki wiedzy i kompetencji zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów. Podejmujemy współpracę zarówno z osobami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami czy firmami z różnych branż. Bez względu jednak na rodzaj świadczonej usługi zawsze dostarczamy kompleksowe usługi mieszkańcom zabudowy wielorodzinnej, jednorodzinnej, jak i użytkownikom obiektów użyteczności publicznej. Nasza oferta produktów sprawdzi się w każdym typie budynku, niezależnie od koncepcji architektonicznej czy sposobu ich wykończenia.

Zapraszamy do kontaktu z naszym personelem sklepu w Koszęcinie. Fachowcy, którzy z nami współpracują z chęcią doradzą w wyborze odpowiedniego produktu, czy sposobu jego montażu. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań pozostajemy do dyspozycji Klienta.