Okna-Koszecin

Nasze usługi

Zapewniamy kompleksowe usługi sprzedaży i montażu m.in. okien, parapetów, rolet antywłamaniowych, bram garażowych, pieców C.O. oraz drzwi znanych polskich producentów.

Jakich usług podejmujemy się w naszej firmie?

Jako specjaliści w swojej branży zajmujemy się kompleksową sprzedażą i montażem:

  • Okien PCV – najpopularniejszych produktów w grupie stolarki okiennej. Okno PCV wyróżnia się zwiększoną trwałością, niską ceną, dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi oraz łatwością w zamontowaniu;
  • drzwi – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne antywłamaniowe. To produkty, które wyróżnia nie tylko funkcjonalność, ale też estetyka i rozbudowane wzornictwo;
  • rolet – praktyczne produkty, które pozwolą ograniczyć dopływ promieni słonecznych do pomieszczenia. Sterowane manualnie lub automatycznie z poziomu aplikacji;
  • pieców CO – sposób na oszczędność przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne. Kotły te pozwalają szybko podgrzewać wodę, zmniejszając emisję szkodliwych gazów do atmosfery.
  • bram garażowych – automatyczne, manualne o różnych sposobach otwierania. To bardzo praktyczny element zabezpieczenia każdego budynku np. przed włamaniem.

Co wyróżnia nasze usługi?

Nasz asortyment to produkty, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i przy pomocy zaawansowanych technologii. Dlatego z powodzeniem można nazwać je energooszczędnymi. Wybierając piece, drzwi czy okna, które proponujemy, Klienci mogą kilkukrotnie zmniejszyć zapotrzebowanie budynku na ogrzewanie.

Do każdego zlecenia i Klienta podchodzimy indywidualnie, aby móc doradzić w doborze odpowiedniej instalacji czy produktu. Dzięki temu wybierając nasze usługi sklepu w Koszęcinie, zyskuje się kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy.