Okna-Koszecin

Okna PCV

Strona główna » Okna PCV

Okna PCV

Okna PCV dostępne w naszej ofercie to niezawodne produkty polskich producentów. Doradzimy Państwu, jakie modele będą najlepsze do Państwa domu, mieszkania lub budynku firmowego. Dobierzemy również odpowiednie okna balkonowe, a także zewnętrzne i wewnętrzne drzwi. Udzielamy gwarancji na wszystkie dostępne w naszej firmie modele okien oraz pozostały asortyment. Oferujemy również kompleksowe usługi montażu, obejmujące niezbędne pomiary, dobór odpowiedniej stolarki okiennej a także wprawienie i uszczelnienie okien. Zajmiemy się również montażem parapetów, których szeroki wybór znajda Państwo w naszych sklepach w Lublińcu, Koszęcinie oraz Tarnowskich Górach.

Zalety okien PCV

Okna PCV to najpopularniejsze rozwiązanie z zakresu stolarki okiennej. Stosowane są w prywatnych i publicznych budynkach o różnym przeznaczeniu. Na popularność okien PCV wpływają ich liczne zalety, takie jak:

  • duża trwałość,
  • niska cena przy zachowaniu wysokiej jakości,
  • dobre właściwości termoizolacyjne,
  • łatwość montażu.

Wśród naszej bogatej oferty okien PCV znajdą Państwo zarówno klasyczne okna do domów i mieszkań, jak i modele, które doskonale sprawdzą się w halach i zakładach produkcyjnych oraz budynkach użyteczności publicznej. Oferujemy okna fasadowe i dachowe, a także drzwi balkonowe oraz tarasowe.

Dlaczego okna PCV są tak popularne?

Okna PCV cieszą się ogromnym zainteresowaniem na terenie naszego kraju. Wynika ona z wielu możliwości, jakie daje stolarka wykonana z tego materiału. Przede wszystkim w porównaniu z modelami drewnianymi lub aluminiowymi okna z PCV mają bardzo korzystną cenę. Nie tracą jednak przy tym swojej funkcjonalności – jest nawet lepsza niż w przypadku droższych odpowiedników.

Poza tym PCV to bardzo łatwy w obróbce materiał, któremu bez większego problemu można nadać dowolny kształt i łączyć go. Dlatego okna wykonane z polichlorku winylu są bardzo szczelne i utrzymują ciepło. Są jednocześnie odporne na działanie warunków atmosferycznych – nie tracą swojego koloru nawet przez wiele lat.

Po czym poznać, że okno PCV jest energooszczędne?

Energooszczędne okno PCV zmniejsza energii cieplnej budynku, a jednocześnie pozwala pozyskiwać darmową energię słoneczną do oświetlenia czy ogrzewania wnętrz. Warto więc przy zakupie okien PCV zwrócić uwagę na profil i izolacyjność cieplną konstrukcji. Cieplejsze okna mają głębszy profil. Dobrze, aby był wielokomorowy, a jednocześnie miał wkładki termoizolacyjne, które dodatkowo docieplają.

Optymalnym wyborem Klientów są okna z potrójną szybą, którą wypełnia gaz szlachetnym. Poza tym należy zwrócić uwagę, aby energooszczędne okno PCV miały dystansowaną ramę, która stabilizuje przestrzeń międzyszybową.

Zapoznaj się ze wszystkimi zaletami, jakie mają okna PCV sprzedawane w naszym sklepie na terenie Koszęcina. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy kompleksowym wsparciem na każdym etapie współpracy.