Okna-Koszecin

Okna PCV

Okna PCV dostępne w naszej ofercie to niezawodne produkty polskich producentów. Doradzimy Państwu, jakie modele będą najlepsze do Państwa domu, mieszkania lub budynku firmowego. Dobierzemy również odpowiednie okna balkonowe, a także zewnętrzne i wewnętrzne drzwi. Udzielamy gwarancji na wszystkie dostępne w naszej firmie modele okien oraz pozostały asortyment. Oferujemy również kompleksowe usługi montażu, obejmujące niezbędne pomiary, dobór odpowiedniej stolarki okiennej a także wprawienie i uszczelnienie okien. Zajmiemy się również montażem parapetów, których szeroki wybór znajda Państwo w naszych sklepach w Lublińcu, Koszęcinie oraz Tarnowskich Górach.

Zalety okien PCV

Okna PCV to najpopularniejsze rozwiązanie z zakresu stolarki okiennej. Stosowane są w prywatnych i publicznych budynkach o różnym przeznaczeniu. Na popularność okien PCV wpływają ich liczne zalety, takie jak:

  • duża trwałość,
  • niska cena przy zachowaniu wysokiej jakości,
  • dobre właściwości termoizolacyjne,
  • łatwość montażu.

Wśród naszej bogatej oferty okien PCV znajdą Państwo zarówno klasyczne okna do domów i mieszkań, jak i modele, które doskonale sprawdzą się w halach i zakładach produkcyjnych oraz budynkach użyteczności publicznej. Oferujemy okna fasadowe i dachowe, a także drzwi balkonowe oraz tarasowe.