Okna-Koszecin

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

Proponujemy Państwu drzwi wewnętrzne i zewnętrzne do domów, mieszkań oraz budynków firmowych. W naszych punktach w Koszęcinie, Tarnowskich Górach i Lublińcu mogą Państwo zamówić eleganckie drzwi do wszystkich pomieszczeń. Oferujemy serie skrzydeł w różnych rozmiarach. Różnorodność rozmiarów i przeznaczenia skrzydeł ułatwi dobór utrzymanych w tej samej stylistyce drzwi do pokoi, łazienek, kuchni i innych pomieszczeń. Dzięki bogatemu wzornictwu, z łatwością wybiorą Państwo te najlepiej dopasowane do wystroju całego budynku.

Drzwi antywłamaniowe

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy zewnętrzne drzwi antywłamaniowe. Dzięki wzmocnionej konstrukcji oraz dodatkowym zabezpieczeniom, zminimalizują one szanse na wtargnięcie intruzów do Państwa domu lub firmy. Nasze drzwi antywłamaniowe są odporne na wyważanie, do czego przyczynia się zastosowanie wieloryglowych zamków. Wyposażone są również w specjalnie przystosowane zawiasy, które mają za zadanie zapobieganie wyjęciu skrzydła. W zewnętrzne skrzydła drzwiowe wmontowane są również dodatkowe haki antywłamaniowe.

Jak wybrać najlepsze zabezpieczenie przed włamaniem?

W naszych sklepach mogą Państwo zakupić zabezpieczające przed intruzami drzwi zewnętrzne, które spełnią wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania. Wybierając antywłamaniowe drzwi do domu, warto pamiętać o dobraniu odpowiedniej bramy garażowej. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo stabilne bramy segmentowe, które pomogą w zabezpieczeniu Państwa dobytku. Wybierając usługi montażowe wykonywane przez naszych specjalistów, mają Państwo pewność prawidłowego zamocowania drzwi i bram, a co za tym idzie – jeszcze lepszego zabezpieczenia przed włamaniem.