Okna-Koszecin

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

Strona główna » Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

Drzwi Wewnętrzne I Zewnętrzne

Proponujemy Państwu drzwi wewnętrzne i zewnętrzne do domów, mieszkań oraz budynków firmowych. W naszych punktach w Koszęcinie, Tarnowskich Górach i Lublińcu mogą Państwo zamówić eleganckie drzwi do wszystkich pomieszczeń. Oferujemy serie skrzydeł w różnych rozmiarach. Różnorodność rozmiarów i przeznaczenia skrzydeł ułatwi dobór utrzymanych w tej samej stylistyce drzwi do pokoi, łazienek, kuchni i innych pomieszczeń. Dzięki bogatemu wzornictwu, z łatwością wybiorą Państwo te najlepiej dopasowane do wystroju całego budynku.

Drzwi antywłamaniowe

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy zewnętrzne drzwi antywłamaniowe. Dzięki wzmocnionej konstrukcji oraz dodatkowym zabezpieczeniom, zminimalizują one szanse na wtargnięcie intruzów do Państwa domu lub firmy. Nasze drzwi antywłamaniowe są odporne na wyważanie, do czego przyczynia się zastosowanie wieloryglowych zamków. Wyposażone są również w specjalnie przystosowane zawiasy, które mają za zadanie zapobieganie wyjęciu skrzydła. W zewnętrzne skrzydła drzwiowe wmontowane są również dodatkowe haki antywłamaniowe.

Jak wybrać najlepsze zabezpieczenie przed włamaniem?

W naszych sklepach mogą Państwo zakupić zabezpieczające przed intruzami drzwi zewnętrzne, które spełnią wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania. Wybierając antywłamaniowe drzwi do domu, warto pamiętać o dobraniu odpowiedniej bramy garażowej. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo stabilne bramy segmentowe, które pomogą w zabezpieczeniu Państwa dobytku. Wybierając usługi montażowe wykonywane przez naszych specjalistów, mają Państwo pewność prawidłowego zamocowania drzwi i bram, a co za tym idzie – jeszcze lepszego zabezpieczenia przed włamaniem.

Co znaczą oznaczenia drzwi antywłamaniowych?

Drzwi antywłamaniowe pozwalają zabezpieczyć właścicieli budynku oraz cały dobytek przed włamywaczem. Kilka lat temu w Polsce obowiązywały trzy kategorie drzwi antywłamaniowych – A, B i C. Klasa A nie miała właściwości antywłamaniowych, B wyróżniała się zwiększoną odpornością, a C była najtrwalsza. Klasyfikacja ta niewiele jednak mówiła Klientom.

Obecnie stosowana jest norma europejska PN-EN 1627:2012, zgodnie z którą wyróżnia się drzwi symbolem RC – Resistance Class. Najniższą klasę stanowi RC1, która odnosi się do drzwi prostych przy pokonaniu nawet dla niewprawionych włamywaczy. Można je otworzyć w czasie do trzech minut za pomocą siły fizycznej. Najwyższa klasa ma z kolei oznaczenie RC6 i określa drzwi, których otworzenie wymaga około 20 minut za pomocą bardzo ciężkich, głośnych narzędzi. Takie działanie z pewnością wzbudzi czujność sąsiadów. Drzwi w klasie RC5 lub RC6 stosowane są w praktyce przez budynki specjalne – banki, więzienia. Dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe w domach mogą stanowić nasze rolety.

Jak wybrać drzwi zewnętrzne do domu?

Drzwi wejściowe to początkowy element, na który zwraca się uwagę. Właśnie dlatego powinny pasować do domu, być funkcjonalne i zabezpieczać dom przed włamaniem. Warto więc przede wszystkim zwrócić uwagę na trwałość zastosowanych do produkcji materiałów, a same drzwi powinny mieć certyfikat jakości.

Na drzwiach wejściowych nie należy oszczędzać, ponieważ kupuje się je raz na kilkanaście lat. Jeśli ich cena jest wysoka, to z pewnością oznacza, że producent daje gwarancję bezpieczeństwa, która jest potwierdzona atestami. Takie drzwi są warte swojej ceny.Poza odpowiednimi zabezpieczeniami w formie specjalnych zamków czy solidnych materiałów drzwi powinny być też estetycznie wykonane i pasować do domu. Do wyboru Klienta należy m.in. kształt szyby czy rodzaj szkła.

Zapoznaj się z cała ofertą drzwi, jakie sprzedajemy w sklepie z oknami w Koszęcinie.