Okna-Koszecin

Rolety zewnętrzne i wewnętrzne

Wewnętrzne i zewnętrzne rolety okienne pomagają w zachowaniu prywatności nawet w gęsto zaludnionej okolicy. Ochrona przed wzrokiem przechodniów i sąsiadów to nie jedyna ich zaleta. Rolety zewnętrzne mogą stanowić element zabezpieczenia przed wtargnięciem intruzów, podobnie jak antywłamaniowe drzwi i bramy garażowe. Zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne rolety pozwolą na uzyskanie zaciemnienia pomieszczenia. Rolety wykazują też właściwości termoizolacyjne. W upalne dni będą zapobiegały nadmiernemu nagrzaniu, a w zimie pozwolą na zatrzymanie ciepła.

Rolety antywłamaniowe

Antywłamaniowe rolety to rozwiązanie często wybierane do domów jednorodzinnych i mieszkań położonych na niższych kondygnacjach. Wyróżniają się wysoka trwałością i odpornością na uszkodzenia. Wyposażone są w rożnego rodzaju blokady, uniemożliwiające otworzenie rolety od zewnątrz. Rolety antywłamaniowe to nie tylko bardzo dobre zabezpieczenie przed wtargnięciem do pomieszczenia. Zapewniają również izolacje akustyczną, tłumiąc dochodzące z zewnątrz dźwięki.

Oferujemy rolety przystosowane do różnych typów okien PCV, a także innych elementów stolarki otworowej. Podtynkowe, naokienne i elewacyjne rolety antywłamaniowe, a także inne rodzaje zabezpieczeń, mogą Państwo zamówić w naszych sklepach zlokalizowanych w Tarnowskich Górach, Koszęcinie oraz Lublińcu. Zapraszamy do współpracy nie tylko właścicieli prywatnych domów, ale również przedsiębiorców z terenu całego województwa śląskiego.