Okna-Koszecin

Rodzinna firma z doświadczeniem

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży. W trakcie ponad dwudziestoletniej działalności zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Nasze punkty stacjonarne zlokalizowane są w Koszęcinie, Lublińcu i Tarnowskich Górach. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców z całego województwa śląskiego.

Wyróżnia nas profesjonalne, indywidualne podejście oraz bogaty zakres usług. Mogą Państwo zamówić w naszej firmie najwyższej jakości okna PCV oraz zewnętrzne i wewnętrzne drzwi do domu, mieszkania czy firmy. Pomożemy dobrać artykuły jak najlepiej spełniające Państwa potrzeby oraz możliwości finansowe. O naszych wysokich kompetencjach oraz najlepszej jakości wykonywanych usług świadczą opinie zadowolonych klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy.

Co nas wyróżnia?

W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim doświadczeniem, bezpieczeństwem i efektywnością. Dlatego przy montażu okien czy drzwi wykorzystujemy technikę ciepłego montażu, dzięki której możemy w znacznym stopniu ograniczyć mostki termiczne i straty ciepła. Zatrudniamy zespół przeszkolonych i doświadczonych pracowników, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje w zakresie montażu okien, drzwi oraz instalacji grzewczych. To bardzo ważne, ponieważ każdy produkt w zależności od marki czy rodzaju, różni się pod względem montażu czy surowca, z jakiego powstał.Konkretne modele wyróżniają się też pewnymi niuansami, które w całym procesie mają bardzo istotne znaczenie. Nasz zespół montażystów i sprzedawców zna narzędzia, rodzaje pianek czy preferowane sposoby montażu, jakie zaleca producent.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nieustannie rozwijamy naszą firmę, dlatego, aby zapewnić Klientom dostęp do szerszej gamy asortymentu w atrakcyjnych cenach, cały czas poszerzamy jego zakres. Ofertę kierujemy przede wszystkim do osób, które szukają najwyższej jakości produktów. Bardzo staramy się, aby skutecznie wywiązywać się z najważniejszego celu firmy – podnoszenia poziomu zadowolenia i satysfakcji Klientów. Na bieżąco wprowadzamy nowości do oferty!

Wszystkie osoby, które szukają kompleksowego wsparcia w doborze drzwi, okien, pieców CO i instalacji grzewczych, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w Koszęcinie. Wyróżnia nas przede wszystkim kompleksowość świadczonych usług – zaczynając od fachowego doradztwa, przez transport produktów, aż po profesjonalny montaż.