Okna-Koszecin

Strona główna » Rolety zewnętrzne jako element zabezpieczenia antywłamaniowego
rolety zewnętrzne antywłamaniowe

Rolety zewnętrzne jako element zabezpieczenia antywłamaniowego

Rolety zewnętrzne służą do zapobiegania włamaniom z zewnątrz budynku. Zazwyczaj montuje się je na oknach, drzwiach i innych otworach, które mogą być celem ataku włamywaczy. Uniemożliwiają one włamywaczom otwarcie okna lub drzwi i wejście do budynku. Udowodniono, że rolety zewnętrzne są bardzo skuteczne w powstrzymywaniu intruzów i zapobieganiu włamaniom.

Dlaczego warto zdecydować się na montaż rolet zewnętrznych?

Rolety zewnętrzne to świetny sposób na ochronę domu przed warunkami atmosferycznymi. Są przystępną cenowo i łatwą w instalacji opcją, którą może zainstalować każdy. Zapewniają ochronę przed deszczem, wiatrem, promieniami UV i nie tylko, jednocześnie doskonale zaciemniają pomieszczenie i przyczyniają się do jego ochłodzenia. Rolety zewnętrzne to element zabezpieczenia antywłamaniowego, o którym często się zapomina.

Można spotkać je na wielu drzwiach zewnętrznych, ale stosuje się je również jako zabezpieczenie okien przed włamywaczami. Montowane są po zewnętrznej stronie okna i można je opuścić w sytuacji awaryjnej. A także, aby ochronić nieruchomość w czasie naszej nieobecności. Stosowanie rolet zewnętrznych staje się coraz bardziej popularne w Europie, zwłaszcza w krajach o podwyższonym ryzyku włamania, takich jak Francja czy Belgia. Oferują one szeroki zakres korzyści i nie powinny być postrzegane jedynie jako kolejny środek bezpieczeństwa.

Skuteczny element ochrony przed włamywaczami

Rolety zewnętrzne to świetny sposób na zabezpieczenie Twojej posesji przed włamywaczami. Pomagają w zapobieganiu włamaniom i zapewniają prywatność. Są skuteczne, jeśli chodzi o zabezpieczenie antywłamaniowe. Można je montować na zewnątrz okien i drzwi, utrudniając włamanie się intruzom. Rolety zewnętrzne są zwykle wykonane z aluminium lub tworzywa PCV i występują w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Mogą być instalowane po wewnętrznej lub zewnętrznej stronie ramy okiennej, ponieważ mają uszczelkę magnetyczną, która utrzymuje je zamknięte, gdy nie są używane. Stosuje się je zarówno w prywatnych domach, jak i w firmach.